Spoločnosť Risk Management Consulting sprostredkováva poistenie pre firemnú klientelu ako aj širokú verejnosť. Naše dlhoročné skúsenosti a dynamický tím zamestnancov nás predurčujú k poskytovaniu služieb sprostredkovateľa poistenia na najvyššej úrovni a v najširšom možnom rozsahu poskytovaných služieb. Sme 100% dcéra významného belgického makléra Van Dessel a našou snahou je priblížiť „západoeurópske“ štandardy aj slovenským klientom.

História spoločnosti

Spoločnosť Risk Management Consulting pôsobí na slovenskom poistnom trhu od roku 1999 kedy bola založená Dr. Hansom Hajekom a Ing. Martou Kollárovou ako pobočka českej firmy pre poistenie záujmov klientov na Slovensku. Spoločnosť sa sústreďovala na zabezpečenie kvalitného maklérskeho servisu hlavne pre zahraničné spoločnosti otvárajúce svoje pobočky na Slovensku. V roku 2006 došlo k zmene majiteľa a 100% vlastníkom sa stal renomovaný belgický maklér – poisťovacia skupina Van Dessel. V súvislosti s touto zmenou sa naša spoločnosť okrem zamerania na poistenie malých a stredných podnikateľov so zahraničnou majetkovou účasťou zamerala aj na poistenie dopravných spoločností. Naša spoločnosť každoročne rastie a takisto rastie aj počet zamestnancov, ktorý sa aktuálne ustálil na počte 10.

Medzinárodný servis

Vďaka našej belgickej materskej firme a členstvu vo viacerých medzinárodných maklérskych asociáciách sme pripravený poskytnúť 100% servis jednak slovenským firmám podnikajúcim v zahraničí ako aj zahraničným firmám otvárajúcim si svoje pobočky na Slovensku. Naši zamestnanci sa s Vami dohovoria viacerými jazykmi a medzinárodná spolupráca so zahraničnými poisťovňami a maklérmi bude pre Vás bez komplikácií a straty času. Sme spoločnosť dlhodobo sa starajúca o poistenie spoločností so zahraničnou majetkovou účasťou.

Legislatíva

Spoločnosť Risk Management Consulting podniká v zmysle slovenskej legislatívy ako samostatný finančný agent v oblasti poistenia. Nemáme majetkové prepojenie na žiadnu slovenskú alebo zahraničnú poisťovňu.